Číslo položky: 6264
Svratka na Křížánkách
popis: Olej na sololitu, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole J. Skořepa
Vyvolávací cena:
1 700 Kč
1 700 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč
1 800,00 Kč |