Menzel R.
Číslo položky: 6274
Moje sledované obrazy Lesní jezírka - 2 obrazy
popis: Olej na plátně, rozměr 48,5 x 32 - Protějšky - Jeden z obrazů nesignován a mírně poškozen
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
500 Kč
700 Kč