Rudanský M. M.
Číslo položky: 6095
popis: Olej na papíře podloženo lepenkou, rozměr 32 x 48 cm, zaskleno, rám silně poškozen
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
200 Kč
200 Kč

26.04.2018 19:18

200,00 Kč 27.2.2018 12:14:36