Číslo položky: 6171
Robot
popis: Litografie 26/200, rozměr listu 19 x 20 cm, volný list, vpravo dole poškozeno
Vyvolávací cena:
400 Kč
400 Kč
400 Kč
400 Kč
25.04.2018 21:46
400,00 Kč | 10.3.2018 01:14:00 |