Číslo položky: 6242
Les - 1909
popis: Olej na plátně nalepeno na lepence, rozměr 51 x 32 cm, signováno azbukou , datováno 1909
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč
800 Kč
800 Kč