Křepinský Vladimír
Číslo položky: 6106
Moje sledované obrazy Jaroslava ve fialových šatech
popis: Olej na lepence, rozměr 60,5 x 49 cm, Signováno na rubu obrazu , tužkou.
o autorovi: * 15.5.1917
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč

25.04.2018 19:52

1 500,00 Kč 25.2.2018 13:32:11