Číslo položky: 6106
Jaroslava ve fialových šatech
popis: Olej na lepence, rozměr 60,5 x 49 cm, Signováno na rubu obrazu , tužkou.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
25.04.2018 19:52
1 500,00 Kč | 25.2.2018 13:32:11 |