Nečitelně signováno
Číslo položky: 6132
popis: Olej na sololitu, rozměr 66 x 57 cm
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo ze signatury dohledat.
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 600 Kč