Černý W.
Číslo položky: 6168
Moje sledované obrazy Vřesoviště s kamennou bránou
popis: Olej na plátně, rozměr 77 x 118 cm Kvalitní rám mírně poškozen.
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč

24.04.2018 21:45