Číslo položky: 6168
Vřesoviště s kamennou bránou
popis: Olej na plátně, rozměr 77 x 118 cm Kvalitní rám mírně poškozen.
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
24.04.2018 21:45