Číslo položky: 6229
Jaro v Hřebečníkách
popis: Olej na plátně, rozměr 60 x 50 cm, datováno 1980
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
20 000 Kč
20 000 Kč
20 000 Kč
24.04.2018 21:30
20 000,00 Kč | 24.4.2018 21:24:50 |