Číslo položky: 6232
Ženský akt s žlutooranžovým pozadím
popis: Olej na lepence, rozměr 33,5 x 15,5 cm. Signováno , datováno 1956.
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč
14 000 Kč
14 000 Kč
14 000,00 Kč |
12 000,00 Kč |
10 000,00 Kč |