Číslo položky: 6226
Dům s věžičkou
popis: Olej na lepence, rozměr 34,5 x 24,5 cm, nerámováno. Obraz získán z pozůstalosti autora.
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
5 500 Kč
5 500 Kč
5 000,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 300,00 Kč |