Domeny
Číslo položky: 6236
Moje sledované obrazy Pont Neuf Paris
popis: Olej na plátně, rozměr 50 x 30 cm. Starší plátno napnuto na novém blindrámu ,nový rám.
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 200 Kč