Moje sledované obrazy Pont Neuf Paris
popis: Olej na plátně, rozměr 50 x 30 cm. Starší plátno napnuto na novém blindrámu ,nový rám.
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč

24.04.2018 19:55

3 000,00 Kč 11.4.2018 11:17:55