Číslo položky: 6235
Ulice s palácem
popis: Olej na plátně, rozměr 50 x 31 cm. Starší plátno napnuto na novém blindrámu , nový rám.
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
3 000 Kč
3 000 Kč
24.04.2018 19:52
3 000,00 Kč | 23.4.2018 18:52:59 |