Zpět na aukce Kuklík Ladislav
popis: Litografie, list: 64 x 46 cm a tisk ve výřezu pasparty : 52,5 x 33,5 cm rámováno, zaskleno
o autorovi: Narodil se 1. 8. 1947 v Praze.
V letech 1962 – 1966 studoval na Střední uměleckoprůmyslovou školu v Praze, obor propagační grafika a ilustrace, u profesora Richarda Pípala. V letech 1968 – 1974 pokračoval na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, obor volná grafika a ilustrace, u profesorů Jiřího Trnky a Zdeňka Sklenáře.

Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč

07.03.2018 21:00