Číslo položky: 6136
Kvetoucí strom
popis: Olej na plátně, rozměr 50 x 65 cm. Signováno V.Trefil 1945
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
4 000 Kč
4 000 Kč
24.04.2018 19:46
4 000,00 Kč | 30.3.2018 20:41:19 |