Číslo položky: 6156
Námluvy
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 50 cm . Nerámováno.
Vyvolávací cena:
1 900 Kč
1 900 Kč
6 500 Kč
6 500 Kč
6 500,00 Kč |
6 000,00 Kč |
5 100,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |