Číslo položky: 6124
Zimní nábřeží
popis: Barevná litografie, rozměr ve výřezu 35 x 52, zaskleno, 23/500, datováno 1957
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč
2 200 Kč
2 200 Kč
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 400,00 Kč |
1 200,00 Kč |