Číslo položky: 6123
Pražský hrad
popis: Barevná litografie, rozměr ve výřezu 35 x 52, zaskleno, 1/500, datováno 1951
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč
800 Kč
800 Kč