Číslo položky: 6131
Večer na jezeře
popis: Olej na plátně, rozměr 31 x 39 cm, datováno 1874 .Původní plátno podloženo dalším plátnem a napnuto na novějším blindrámu. Nově rámováno. Odhadní cena 80000 - 100000 Kč
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
12 000 Kč
21 000 Kč
21 000 Kč
21 000,00 Kč |
19 000,00 Kč |
17 000,00 Kč |
15 000,00 Kč |
13 000,00 Kč |