Číslo položky: 6117
Odpočívající chlapec
popis: Olej na překližce, rozměr 33 x 33 cm, datováno 1950 . Odhadní cena 20000 - 25000 Kč
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
6 000 Kč
14 000 Kč
14 000 Kč