Zpět na aukce Grimmová Ivana
Moje sledované obrazy Zátiší u okna
popis: Olej na dřevorřískové desce, rozměr 55 x 50 cm, nerámováno, pravost potvrzena autorkou obrazu.
o autorovi: Narozena 18.11.1945 v Litoměřicích

Studovala AVU u prof. A. Paderlíka a prof. Fr.Jiroudka v letech 1966 -1972. Do roku 1994 tvořila v Praze. Po přestěhování do Litoměřic s manželem, malířem Janem Grimmem, vedli hotel Salva Guarda a byli činní v organizování kulturních akcí a výtvarných výstav a salonů tamtéž. Po smrti manžela (+2012) se v roce 2016 vrátila do Prahy.
Autorka zastoupena v Galerii hlavního města Prahy svým dílem Mikeš.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč

24.04.2018 18:45