Číslo položky: 17753
Dvě 22
popis: Olej na plátně, rozměry: 40 x 60 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
4 000 Kč
4 000 Kč
13.06.2023 20:12