Číslo položky: 17699
Posezení
popis: Olej na plátně, rozměr 60 x 70 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
6 000 Kč
6 000 Kč
6 000 Kč
13.06.2023 19:56
6 000,00 Kč | 13.4.2023 12:26:39 |