Ignatěnko Sergej
Číslo položky: 17699
popis: Olej na plátně, rozměr 60 x 70 cm, nerámováno
o autorovi: Sergej Ignatěnko se narodil roku 1975 v běloruském Gomelu.
Jeho kariéra začala na umělecké škole A. Hlebava v Minsku, kde v roce 2002 úspěšně studium dokončil. Během svých studentských let byl přijat do Cechu běloruských umělců. Jeho obrazy do svých sbírek zařadily zahraniční galerie jako Dom Galerie (Wiener Neustadt, Rakousko), Models in Art (Delft, Nizozemsko), Groen Art (Marienheem, Nizozemsko), v Kanadě pak Galerie d'Art du Château Frontenac.

Vyvolávací cena:
6 000 Kč
6 000 Kč

13.06.2023 19:56

6 000,00 Kč 13.4.2023 12:26:39