Číslo položky: 17686
Pohled do krajiny
popis: Olej na plátně, rozměr 23,5 x 25 cm, nerámováno. Získáno z rodiny autora
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
12.06.2023 22:34