Jaroš Josef
Číslo položky: 17686
Moje sledované obrazy Pohled do krajiny
popis: Olej na plátně, rozměr 23,5 x 25 cm, nerámováno. Získáno z rodiny autora
o autorovi: 6.3.1898 - 1956
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč

12.06.2023 22:34