Číslo položky: 17683
Prosluněný les
popis: Olej na lepence, rozměr 34 x 50 cm, nerámováno. Získáno z rodiny autora
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
1 100 Kč
1 200 Kč
1 200 Kč