Jaroš Josef
Číslo položky: 17683
Moje sledované obrazy Prosluněný les
popis: Olej na lepence, rozměr 34 x 50 cm, nerámováno. Získáno z rodiny autora
o autorovi: 6.3.1898 - 1956
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
1 200 Kč