Číslo položky: 17682
Cesta lesem
popis: Olej na lepence, rozměr 36 x 25 cm, nerámováno. Získáno z rodiny autora
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
12.06.2023 22:30