Číslo položky: 17643
Kartuziánský mnich
popis: Olej na plátně, rozměr 95,5 x 72,5 cm, první polovina 18. století. Vývozní povolení NPÚ uděleno.
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
25 000 Kč
25 000 Kč
25 000 Kč
12.06.2023 20:56