Číslo položky: 17632
Portrét indické ženy
popis: Olej na plátně, rozměr 37,5 x 29 cm, nesignováno, výrazná krakeláž v malbě
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
3 000 Kč
3 000 Kč
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |