Číslo položky: 17630
Podzimní řeka u chalupy
popis: Olej na plátně, rozměr 53 x 73 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
3 100 Kč
3 100 Kč