Klimeš František
Číslo položky: 17630
Moje sledované obrazy Podzimní řeka u chalupy
popis: Olej na plátně, rozměr 53 x 73 cm, rám poškozen
o autorovi: Narodil se 1871 v Kaňk u Kutné Hory a zemřel 1916.
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 100 Kč