Rombald J.
Číslo položky: 17801
Moje sledované obrazy Krajina s břízami
popis: Olej na plátně, rozměry: 67 x 97cm, rozměry včetně rámu: 84 x 114 cm
o autorovi: Rombald J.
Rakouský malíř 1. pol. 20. století. Obrazy tohoto malíře se taktéž prodávají a draží na rakouském a německém trhu.
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč

14.06.2023 19:24