Číslo položky: 17637
Bota jménem Melichar
popis: Originál návrh plakátu. Tuš, akvarel, pastel, nerámováno, rozměry: 18,5 x 13 cm. Na posledním, ilustračním fotu realizovaný plakát (není součástí aukce)
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 100 Kč
1 100 Kč