Vlach Zdeněk
Číslo položky: 17636
Moje sledované obrazy Lev s bílou hřívou - Originál návrh
popis: Originál návrh plakátu. Malba + kombinovaná technika na kartonu, nerámováno, rozměry: 60 x 42 cm. Na posledním, ilustračním fotu realizovaný plakát (není součástí aukce)
o autorovi: Zdeněk Vlach (21. března 1942 – 13. července 1999) Grafik, ilustrátor, scénický a filmový výtvarník. Studoval na Výtvarné škole v Praze (1964 – 1966). Samostatně a kolektivně vystavoval od 60. let 20. století. V letech 1970 – 1989 vytvořil 203 filmových plakátů. Mezinárodní ceny za filmový plakát : Chlapské léto – cena časopisu The Hollywood Reporter 1977 Agónie–konec Rasputina – zlatá medaile na MFF v Chicagu 1982
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč

13.06.2023 20:56