Nesignováno .
Číslo položky: 17717
Moje sledované obrazy Panna Marie sedmibolestná-Pieta
popis: Olej na plátně, rozměry: 85 x 71 cm, celkové rozměry: 107 x 92 cm, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 300 Kč