Neznačeno
Číslo položky: 17711
Moje sledované obrazy Florentský rám - zrcadlo
popis: Dřevěný řezaný, zlacený rám rozměry: 110 x 90 cm, vnitřní:78 x 58 cm
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
11 000 Kč