Signováno azbukou
Číslo položky: 17701
Moje sledované obrazy Horská krajina s mostem
popis: Olej na lepence, rozměr: 35 x 50 cm
o autorovi: Autor ze signatury nezjištěn
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 900 Kč