Čechová Olga
Číslo položky: 17563
Moje sledované obrazy Ještěrka - Akvarel
popis: Akvarel, rozměr ve výřezu pasparty: 7,5,5 x 9 cm, zaskleno
o autorovi: ∗ 6. 4. 1925, † 2010

Umělecké vzdělání: Vysoká škola uměleckoprůmyslová (prof. K. Svolinský, A. Strnadel)

Umělecká činnost: zprvu linoryt, dřevořez, suchá jehla a litografie, postupně se zaměřuje na suchou jehlu, drobný dřevoryt a koláže, věnovala se také ilustraci (110 dětských knih)
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč

14.06.2023 20:35

1 500,00 Kč 14.6.2023 20:31:02