Číslo položky: 17539
Jaro v Bohulibech
popis: Akvarel, rozměr ve výřezu pasparty: 22 x 27,5 cm, zaskleno, datováno 1951
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
13.06.2023 21:16