Číslo položky: 17534
Poloakt - schoulená
popis: Olej na plátně, rozměry: 70 x 50 cm, nerámováno. Jedná se o ranější dílo, kdy autor ještě neoznačoval obrazy autorským razítkem na zadní straně obrazu
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč
18 000 Kč
18 000 Kč