Jiran Robert
Číslo položky: 17534
Moje sledované obrazy Poloakt - schoulená
popis: Olej na plátně, rozměry: 70 x 50 cm, nerámováno. Jedná se o ranější dílo, kdy autor ještě neoznačoval obrazy autorským razítkem na zadní straně obrazu
o autorovi: Narozen roku 1975
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
18 000 Kč