Číslo položky: 16958
Horská krajina
popis: Kresba tužkou, rozměr ve výřezu 18,5 x 14,5 cm, nerámováno, signováno na paspartě, mírně poškozeno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
03.04.2023 21:16
5 000,00 Kč | 1.4.2023 07:55:09 |