Nesignováno .
Číslo položky: 16878
Moje sledované obrazy Krajina z Posázaví
popis: Olej na lepence, rozměr 25 x 31,5 cm, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč

11.04.2023 22:28