Číslo položky: 16873
Dostaveníčko
popis: Olej na plátně, rozměr 61,5 x 46 cm, rentoilováno, 18. století
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
6 000 Kč
6 000 Kč
6 000 Kč
03.04.2023 20:52
6 000,00 Kč | 3.4.2023 20:07:44 |