Prucha Gustav
Číslo položky: 17369
Moje sledované obrazy Květinový trh na francouzském pobřeží
popis: Olej na plátně, rozměry: 47 x 101cm, rozměry s rámem: 81 x 134 cm, rám poškozen
o autorovi: Gustav Prucha - Rakouský malíř -Vídeň 1875-1952, žák J. E. Hörwartera ve Vídni, navštěvoval také pražskou akademii
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
13 000 Kč