Wünnenberg Walther
Číslo položky: 16860
Moje sledované obrazy Romantická krajina
popis: Olej na plátně, rozměr 47 x 65 cm
o autorovi: 1818 - 1900 ) byl německý krajinář.
Wünnenberg byl nejprve obchodník, pak železniční úředník. Jako autodidakt se koncem 50. let 19. století věnoval krajinomalbě. Jeho syn Carl Wünnenberg se stal žánrovým malířem a pedagogem na kasselské umělecké akademii
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
8 500 Kč