Číslo položky: 16855
Moje sledované obrazy Žena při vyšívání
popis: Olej na plátně, rozměr 48 x 63,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč

10.04.2023 19:35

1 500,00 Kč 10.4.2023 19:31:20