Janoušek Josef
Číslo položky: 16788
Moje sledované obrazy Balkánský dům
popis: Olej na lepence, rozměr 34 x 36 cm, nesignováno
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.

Vyvolávací cena:
700 Kč
1 100 Kč