Číslo položky: 6096
Karlův most a Hrad
popis: Olej na sololitu, rozměr 59 x 82 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
500 Kč
500 Kč
22.02.2018 20:27
500,00 Kč | 15.2.2018 22:57:26 |