Autor nezjištěn
Číslo položky: 6096
Moje sledované obrazy Karlův most a Hrad
popis: Olej na sololitu, rozměr 59 x 82 cm, rám poškozen
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč

22.02.2018 20:27

500,00 Kč 15.2.2018 22:57:26