Signováno azbukou
Číslo položky: 16779
Moje sledované obrazy Koš s hříbky
popis: Olej na plátně - rentoilováno, rozměry : 49 x 69 cm Signováno azbukou
o autorovi: Autor ze signatury nezjištěn
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 100 Kč