Benedikt Václav
Číslo položky: 16765
Moje sledované obrazy Zelený les - velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr 100 x 100 cm, nerámováno
o autorovi: Narodil se 10.7.1952 v Plzni

Studiu malby se věnoval soukromě u prof. J. Patery. Jeho díla se řadí do okruhu lyrické malby. Věnuje se nejen malbě, ale i grafickým technikám a knižní ilustraci.

(Výtvarné centrum Chagall)
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 400 Kč